English Version

Učte sa angličtinu od Angličana

"Bez opustenia Senca"


"Hodiny angličtiny, Hodiny anglickej konverzácie s rodeným Angličanom, Učte sa angličtinu od Angličana, Študujte angličtinu"


Ahoj, Ja som Tony Wye

"An Englishman in Senec"

Som rodeným anglickým hovorcom z Veľkej Británie (blízko Windsoru, kde žije kráľovná HRH), ale Ive žila posledných 14 rokov v Senci.

Ak máte záujem o osobnú konverzáciu / hodiny angličtiny, kontaktujte ma. Ráno učím angličtinu na miestnych školách v Senci, takže som k dispozícii po 10:00 na súkromné hodiny, buď na vašom mieste, na mojom mieste (vedľa bufetu pri kurtoch v Senci Jazera Juh), alebo niekde ako Pralinka / Boka Bistro.

V januári 2020 som bol požiadaný, aby som bol členom poroty Anglického Olympiad finále okresu Senec. Bolo skvelé vidieť (a počuť), že v oblasti Senca je veľa vynikajúcich anglicky hovoriacich študentov.


Bohatstvo obchodnej angličtiny

Počas svojej kariéry v oblasti predaja, marketingu, inžinierstva a podpory som pracoval v stovkách svetových spoločností a so stovkami svetových spoločností.
Mám teda vynikajúce skúsenosti z obchodnej angličtiny v mnohých odvetviach vrátane technológie, výroby, automobilového priemyslu a logistiky.
Pracoval som tiež v mnohých krajinách (Švédsko, Južná Afrika, Nový Zéland, Nórsko, USA, Vietnam...), a preto som veľmi dobre oboznámený s etiketou a správaním obchodnej angličtiny.


Deti príliš

V súčasnosti vyučujem angličtinu pre deti vo veku od 2 do 16 rokov na miestnych školách v Senci.

Ak vaše dieťa potrebuje ďalšiu výučbu, aby udržalo krok s triedou alebo aby bolo na špičke, potom vám môžem pomôcť.


Kontakt

Môžete ma kontaktovať prostredníctvom:

email: english@tonywye.com
Whatspp:Start Chat on Whatsapp
Skype:Start Chat on Skype
Facebook Messenger:https://facebook.com/tonywye